• image
  • image
  • image
  • image

   BORGA ELEGANT

Ilgaamžė plieninė stogo danga. Jai suteikiama 10 metų garantija. Dėl nedidelio dangos lapų svorio paspartėja montavimas, be to galima naudoti lengvesnes stogo konstrukcijas. Lapai tiksliai priglunda vienas prie kito, todėl stogas tampa sandarus ir patrauklus. Plieninė stogo danga gali būti naudojama tiek naujai statomų, tiek restauruojamų pastatų stogų dengimui. Kartu su Elegant lakštais komplektuojame visą stogo sistemą: apskardinimo elementus, lietaus nuvedimo sistemas, plėveles, varžtus, stoglangius ir t.t.

   EUROPE TWINTILE

Europe TwinTile buvo įkurta 1998 metais ir jau tais pačiais metais pradėjo metalo čerpių gamybą. Šiandien Europe TwinTile yra populiari Belgijos rinkoje, taip pat sulaukusi milžiniško pasisekimo Vakarų Europos šalyse. Kompanija siekdama maksimalaus ilgaamžiškumo ir universalumo turi labai platų produktų asortimentą, įskaitant dvigubo padengimo metalo čerpes - TwinTile - kurios ne tik sumažina triukšmą, bet ir kondensacijos lygį. Šios čerpės padengtos net 100 mikronų dažų ir plėvele.

Europe TwinTile nuolat ieško geresnių būdų tenkinant klientų poreikius, gerinant teikiamų paslaugų kokybę ir plečiant savo produktų ratą.

   WENUS - elegantiška linija ir originalus profilis

Aptaki ir aukšta banga, elegantiška linija ir originalus profilis, tai skiriamosios plieninių čerpių WENUS savybės. Galimybė pasirinkti vieną iš daugelio įvairių skardinių čerpių dangos spalvų padidina jos patrauklumą.

Šiuolaikinis mašinų parkas, švediško plieno naudojimas gamyboje ir inovacinių technologijų taikymas garantuoja išskirtinį produkto atsparumą. Rašytinė garantija skardinių čerpių dangai (priklausomai nuo skardos rūšies) gali apimti iki 30 metų laikotarpį, suteikdama puikias galimybes taikyti ją specifinėje, pajūrio aplinkoje ir ant sakralinių objektų. PLAČIAU

   SARA - estetika ir tradicinis dizainas

Viena iš žinomiausių plieninių čerpių dangų rinkoje. Daug kartų apdovanota: už aukštą kokybę, estetiką ir tradicinį dizainą, primenantį keramikinę dangą. Ypač vertinama rangovų ir klientų už: eleganciją, lengvą montavimą ir ypatingą ilgaamžiškumą (iki 30 metų garantija).

Plieninė čerpė SARA puikiai susilieja su aplinkinę architektūrą, todėl pateisina pasitikėjimą naudojant ją tiek naujuose, tiek renovuojamuose ir istoriniuose pastatuose, suteikdama jiems savitą ir nepakartojamą išvaizdą. PLAČIAU

   ARIA - įdomi ir novatoriška forma

Patraukli išvaizda, įdomi bei novatoriška forma ir platus spalvų gamos pasirinkimas leidžia preciziškai pritaikyti stogo dangą ARIA prie pastato fasado ir jo aplinkos. Dėl nedidelio skardinių čerpių dangos lakšto svorio ją galima naudoti tiek naujų gyvenamųjų pastatų, tiek renovuojamų objektų stogams uždengti.

Kokybė ir ilgaamžiškumas, patvirtintas iki 30 metų garantija, – nes jos gamybai naudojama švediška skarda. PLAČIAU

   ZEFIR - ekonomiškiausias sprendimas

Prailginto modulio linijos dėka - ekonomiškiausia Lietuvos rinkoje. Meistriškai suderinta kokybė su ilgaamžiškumu, estetiškumas su neribotomis pritaikymo galimybėmis, paprastumas su lengvumu ir montavimo greičiu. Puikiai tinka uždengti įvairios paskirties pastatų stogus. PLAČIAU